Slider

Akcija “Padovanok sveikstančiai moteriai šypseną“

Akcija “Padovanok sveikstančiai moteriai šypseną“ sukvietė menininkus ir neabejingus žmones pasidalinti savo gerumu. Dovanėlės vieną šeštadienio popietę buvo išdalintos Kauno Klinikose ir Kauno onkologijos ligoninėje.

Ši akcija jau 3-oji, kurią organizavo Rita Pankūnienė. Pradinė akcijos idėja buvo sukviesti žmones padovanoti šypsenas moterims su Forever Living produktų dovanėlėmis, tačiau jau du metus prie akcijos prisijungia ir menininkai. Prie akcijos organizavimo šiais metais prisijungė ir menininkė Aušra Aušrinė (AurimDesign) , kuri jau antrus metus sergančias moteris džiugina savo kūrybos paruošalais.

Aušra ir Rita kvietė menininkus, kurie kuria moterišką grožį, prisidėti ir padovanoti sergančiai moteriai šypseną. Prie akcijos prisidėjo ir mielai savo dirbiniais pasidalino Loreta Pankūnienė, kuri padovanojo žaliosios arbatos stiklinius indelius dekoruotus dekupažo technika. Gina Mockutė, Ginger&Moon savininkė, padovanojo savo gamybos braškinio, apelsininio ir vaisinio plyteles belgiško šokolado. Loretos Račienė su mama padovanojo alpakos siūlų šiltų kojinių.Jurgita Marc (JM nėriniai) padovanojo savo gamybos vąšeliu nęrtus krepšelius su sėkmės sagomis. Ingutė Škėmaitė (Ingutės Handmade) padovanojo šiltų, savo megztų dirbinių. Jovita Černiauskaitė (Šilkinės svajos) padovanojo tapytą šilkinį šalį. Simona Ramutytė, sveikos kosmetikos kūrėja, padovanojo natūralių lūpų balsamų. Dalia Rimkuvienė padovanojo savo siūtą patalynės komplektą, o žurnalo ”Lietuvė” įkūrėja Inesa Uktverienė padovanojo visą šusnį žurnalų.

Prie akcijos taip pat prisijungė Rasa Visamirskienė su savo komanda, padovanojusios Melaneuca produktų dovanėles bei Inga Karaliūtė su dantų pasta Sudanta be fluoro.

Prie dovanėlių dalinimo prisidėjo ir Aušros dukra Gytė Navickienė, Dalia Rimkuvienė bei Moterų sergančių onkologinėmis ligomis draugijos "Eivena" moterys.

Draugijos "Eivena" moterys džiaugėsi, kad galėjo dalyvauti šioje kilnioje akcijoje ... kartais reikia tiek nedaug... kad padarytum kitą laimingu... padovanoti šypseną, apsikabinti... kartais reikia, tik pabūti šalia ir leisti išsikalbėti. Aplankytos moterys graudinosi ir kalbėjo: "Lai Dievas duoda Jums sveikatos", "Ačiū, kad mūsų nepamirštate", "Aš visą gyvenimą daviau, nesu pratusi imti", "Mano akys švyti, nes mano daktarai ir prižiūrintis personalas labai geri"... tai tik keletas ištraukų ką girdėjome dalindamos dovanėles.

 

Mūsų rėmėjai

Ieškoti

pola

iniciatyvos logo

socdarbo logovalentis logo

Free Joomla! template by L.THEME

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.