Slider

Parama

Draugiją „Eivena“ galite paremti keliais būdais:

 

  Paskirdami „Eivenai“ 1,2 % savo per metus sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM)

Primename, kad ši parama Jums nieko papildomai nekainuoja – Jūs tiesiog pasinaudojate teise 1,2% iš Jūsų jau sumokėtų į Valstybės biudžetą  mokesčių paskirti konkrečiam Jūsų pasirinktam paramos gavėjui. Jei šia teise nepasinaudosite, tie pinigai liks biudžete ir bus paskirstyti pagal Biudžeto įstatymą. Tikimės, kad pasirinksite „Eiveną“.

Pervesti 1,2% pajamų mokesčio galima dviem būdais:
       1. Prisijungkite prie VMI svetainės https://deklaravimas.vmi.lt (naudojant elektroninę bankininkystę) ir užpildykite formą FR0512 v4. Pildant formą jums reikės įvesti draugijos paramos gavėjo kodą : 301745548  ir  draugijos pavadinimą OLSM DRAUGIJA "EIVENA", bei nurodyti savo duomenis bei kitą reikalingą informaciją. Užpildytą formą turite  pateikti VMI iki 2021 gegužės 1 d.

       2. Atsisiųskite formą FR0512_v4 formą į savo  kompiuterį ir atsispausdinkite. Informacija apie mūsų draugiją jau užpildyta. Jums beliks įrašyti informaciją apie save (rašykite didžiosiomis raidėmis) į formos laukus:
          1 - Jūsų asmens kodas;
          2- Jūsų telefonas;
          3V – Jūsų vardas;
          3P – Jūsų pavardė;
          4 – Jūsų adresas;

E5 laukelis pildomas tada, kai pajamų mokesčio dalį planuojate  skirti mūsų draugijai ilgiau nei vienerius metus. Įrašomas laikotarpis negali būti ilgesnis nei 5 metai, pradedant skaičiuoti nuo metų, įrašytų 5 laukelyje (2020). Taigi jei planuojate paramą mums skirti 4 metus iš eilės - E5 laukelyje įrašykite 2024. Atitinkamai  2020–2024 m. laikotarpiu prašymų jums teikti nereikės.

Formos apačioje pasirašykite ir parašykite savo vardą bei pavardę. Įdėkite formą į paprastą voką ir užklijuokite, pasirašykite ant voko užklijavimo vietos. Užklijuotą voką nuneškite į savo miesto VMI arba siųskite paštu iki 2021 gegužės 1 d.

  Tiesiog pervesdami pinigus į „Eivenos“ sąskaitą

          Rekvizitai:
          Onkologinėmis ligomis sergančių moterų draugija „EIVENA“
          Įmonės kodas: 301745548
          Banko sąskaita: LT697044060006451199 AB SEB bankas
          Paramos gavėjo kodas: 301745548

  Prisidedant savo idėjomis, patarimais ir aktyvia pagalba savanorystės pagrindais

  Skiriant savo laiką ir pastangas bendrijos organizuojamuose renginiuose

Kiekviena pagalbos forma mums yra vienodai reikšminga ir svarbi. Jūsų dėka galime padėti žmonėms, kurie kovoja su sunkia liga ir ieško ne tik jiems reikalingos informacijos apie ligą ir gydymosi galimybes, bet ir bendraminčių, padedančių išsaugoti viltį ir siekį pasveikti. Iš Jūsų skirtos GPM paramos Eivenos bendrija tikslingai ir efektyviai panaudos lėšas moterų sveikatinimui ir švietėjiškai veiklai.

Dėkojame už jūsų gerumą!

Mūsų rėmėjai

Ieškoti

pola

iniciatyvos logo

socdarbo logovalentis logo

Free Joomla! template by L.THEME

Norėdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, naudojame slapukus, kuriuos galite bet kada atšaukti.